Hakkımızda

Kurulduğumuz günden itibaren müşterilerimizin dış ticaret süreçlerindeki zorlukları basitleştiriyor, güvenli ve kaliteli lojistik hizmeti sunuyoruz.

Firmamız 2000 li yılların başından itibaren Dış Ticaret olarak satın alınan ithalat, ihracat, transit transfer işlemlerinden her türlü müşteri hizmetinden temin edilebilir. Her biri kendi sektöründe lider olan yerli veya sermayeli kurumsal firmalara gümrük müşavirliği hizmeti vermektedir. ERS Global Lojistik, sürekli artan uluslararası dış ticaret hacminin çok iyi anlayan ve buna cevap verebilecek bilgi, teknoloji, deneyim ve profesyonel yönetim anlayışına sahip bir firmadır. Firmamız, sektörde hizmet kalitesi ve deneyim hızı kavramlarıyla özdeşleşmiştir. Endüstride ve kamuda bu özellikleri uygulamaya geçiren firmalardan da biridir.

Misyonumuz

Müşteri tercih, ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde tespit ederek onlara en doğru ve güvenilir yollardan en uygun çözüm önerileri sunan, uzman profesyonel kadrosu, güçlü, kurumsal ve teknolojik alt yapısıyla hizmetlerini müşterilerine hızlı ve etkin bir şekilde ulaştıran, etik değerlerin ve sosyal sorumluluğun bilincinde olarak disiplinli ve istikrarlı bir şekilde faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz

Ülkemizin her bölgesinde yaygın, güvenilir ve üstün kalitede hizmet sunan, dış ticaret ve gümrük işlemleri ile ilgili her kesimin hizmet almaktan huzur ve mutluluk duyduğu, müşterilerini ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, sunduğu “ Kurumsal Hizmet ‘’ anlayışıyla fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı dış ticaret işlemlerinin her aşamasında bir uluslararası nakliye firmasından daha fazlasını vadeden, saygın, değerli ve lider bir şirket olmaktır.