denizyolu taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığı, karayolu ve havayolu taşımacılığına oranla çok da ha ucuzdur. Bu sebeple çok tercih edilen taşıma seçeneğidir. ERS Gümrük Müşavirliği olarak kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmeti veriyoruz.

havayolu taşımacılığı, uçak taşımacılığı, kargo uçağı

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı, ulaşımda tercih edilen uçaklarla yapılan kargo taşımacılığıdır. Hızlı bir sevkiyat gerçekleşirken fiyatı denizyolu taşımacılığına göre pahalıdır. Havayolu taşımacılığı hizmetinden yararlanmak için en doğru adrestesiniz.

highway, road, trucks-3392100.jpg

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu taşımacılığı, ürünlerin limanlara veya havaalanlarına ulaştırılması gibi durumlarda tercih edilebilir. ERS Gümrük Müşavirliği olarak sevkiyatlarınızı belirlenen tarihte, belirlenen noktalara güvenli şekilde ulaştırıyoruz.

demiryolu taşımacılığı

Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu taşımacılığı, yüksek tonajlı yükler için tercih edilen taşımacılık türlerindendir. Tren Taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Yüksek maliyetlere girmeden yapılabilen taşımacılık hizmetidir.

Gümrük Müşavirliği

Gümrük müşavirliği, firmanızın dış ticaret süreçlerinde sizleri yönlendirebilecek, tüm mevzuat süreçlerinde destek olacak bir hizmettir.
ERS Gümrük Müşavirliği olarak tecrübeli ekibimiz ile gümrükleme ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.